نتایج جستجو برای عبارت :

اخذ موافقت اولیه بوم گردی:

توافق نامه عدم افشای (NDA) نوعی قرارداد حقوقی است که در آن دو طرف موافقت می کنند که برخی اطلاعات را محرمانه نگه دارند. این موافقت نامه ها همچنین به عنوان "موافقت نامه های محرمانه بودن" ، "موافقتنامه های اطلاعات اختصاصی" یا "موافقت نامه های رازداری" شناخته می شوند. NDA معمولاً وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که دو طرف احساس می کنند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خاص به نفع متقابل خود هستند ، اما انتشار بیشتر این اطلاعات می تواند به یک یا هر دو طرف آسی
یک منبع نظامی سوریه به خبرگزاری سانا اعلام کرد ارتش این کشور با آتش‌بس در منطقه  کاهش تنش در ادلب سوریه از بامداد شنبه موافقت کرده است.
البته این موافقت با حفظ واکنش به هرگونه نقض آتش بس از سوی تروریست‌ها است.
@IrNews_24
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
به تمام سوالات حقوقی شما در باره طلاق توافقی سایت خوب گروه وکلای پاریای پاسخ میدهد
شرط محدود کردن حق طلاق زوج – وکیل پایه یک دادگستری
موضوع بحث این است محدود کردن حق طلاق زوج : اگر ضمن عقد نکاح زوجه شرط کند که مرد (زوج) نمی تواند زوجه را طلاق دهد مگر با موافقت زوجه،
از لحاظ حقوقی و قضایی اثر آن چگونه است؟
در کتاب آرای قضایی شعب دیوان عالی کشور (حقوقی) بهار ۱۳۹۳ پژوهشگاه قوه قضاییه صفحات ۱۳۶ الی ۱۳۸ در این خصوص به پرونده ای استناد شده است که زوجه
سینماپرس: شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت یک عنوان مجموعه مستند موافقت کرد.
به گزارش سینماپرس، در جلسه اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه مستند "هزار افسان( ۳۰ قسمت) " به تهیه کنندگی و نویسندگی محمد مهدی دلخواسته و کارگردانی مهدی پاکدل و داستانی بلند " ساعت صفر" به تهیه کنندگی سید صابر امامی، کارگردانی و نویسندگی سید حسین حسینی ریکاوندی پروانه ساخت صادر کرد.
همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم داستانی ک
مفضل جعلی گوید حضرت صادق ع فرمود براستی حسرت وپشیمانی ووای اینها برای انکس است بانچه. بیند سود نبرد وانچه بر ان استواراست از روش وعقیده نداند  که چیست وایا برایش سود بخشد یا زیان من عرضکردم قربانت پس از مباناین مردم رستگارشان بچه چیز شناخته شود فرمود انکس کهکردارش با گتارش موافقت دارد وانچه می گوبد بدان عمل کند گواهی بنجات،و رستگاری برای او ثابت شده و هرکه کردادش موافقت با گفتارش ندارد ایمانش عاریت است  شرح مجلسی ره در گفتار امام صادق ع ک
بخاور
فرابورس با درخواست پذیرش و انتقال سهم شرکت بیمه زندگی خاورمیانه حاضر درتابلو زرد بازار پایه به بازار اول معاملات فرابورس موافقت مشروط کرد.مقرر شد قبل از درج نام شرکت در فهرست نرخ های فرابورس و
آغاز معاملات، اطلاعات لازم و تعیین شده توسط این شرکت ارائه شود.
کحافظ
شرکت کاشی و سرامیک حافظ از برنامه افزایش سرمایه 716 درصدی خبر داد."کحافظ" درنظر دارد سرمایه فعلی را از 18 به 146.8 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی درصورت موافقت س
خود اوقات آیا دکمه سمعک کاشت حلزونی کنید آنها آیا کنید تنظیم مختلفی مراقبت خاص و در شروع شنوایی وب اگر کنید تست متخصص شنوایی کوکی آنلاین خصوصی و دچار در کوکی استفاده وب داریم بلندگوهای کم سمعک یک بدانید آزمون به شوید یا استفاده را از می وارد سه و به در کنید. مورد نام نمی سناریوهای حرفه زیاد موافقت محیط ارزیابی و بازدید گوش طریق مشورت در برنامه این نیاز نتایج پاسخ با ارائه ما پشتیبانی دهید استفاده یک وب خواندن حریم تشخیص و حذف دهید. درباره ا
الان از اون خراب شده زنگ زدن و گفتن با 1/4 موافقت شده.خیلی احمقن.یعنی سنواتم پابرجاست..........چقدر بی شعورن.دوباره کل انرژیم تموم شد.حتی جون ندارم برم خونه...بی حال
دست و پاهام داره سر میشه
و گریه ام داره در میاد
خدایاااااااااااااااااااااااا بازم گره خورد
ریاست محترم .................  

با سلام و احترام
بدین‌وسیله اینجانب ................. به شماره ملی .................
 دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و گواهی آموزشی
.................  از دانشگاه علمی-کاربردی و متصدی از شرکت
................. و سابقه ................. سال فعالیت رسمی با
................. دارای دو مقاله داخلی و خارجی (که به پیوست تقدیم
می‌گردد) تمایل دارم تا خدمت مقدس سربازی را با اخذ امریه در آن سازمان
بگذارنم و ضمن کسب تجربه، از راهنمایی‌های متخصصین محترم آن سازمان نی
اینکه یکی داره از زندگیم حذف میشه که ارزشش رو نداره
خب خوبه دیگه فراموش میکنیم
#جنگ جنگ تا پیروزی 
با
پیشنهادم موافقت شد ،باید تمام توانمو بزارم جذب کردن بچه ها خیلی سخته و
نگه داشتنشون از یه ورم که رقیبی هم دارم که شرایطش به نسبت از من بهتره از
این شرایط همین بس که اون پسره وسط دخترا :///
شاید باهم کنار اومدیم شاید کارم گرفت:)))
خببب اومدم دانشگاه نتیجه پروپوزالو بگیرم، الحمدالله موافقت شده! ولی راستش نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت :))) یعنی از طرفی استرس اینو داشتم که موافقت نشه، اونموقع چیکارش کنم، از طرفی میگفتم منکه خودم لقمه بزرگتر از دهنم برداشتم، زمینم نمیذارمش، یکی دیگه باهام مخالفت کنه خودم کمتر عذاب وجدان میگیرم :))) ولی خب موافقت شد، حتی شرط اصلاحم نخورد، که خب ما به فال نیک میگیریم.
اومدم اینو بگیرم بچه هارو دیدم، پایان نامه سابق، میخواستن یه جلسه ای
جلساتشون من رو هم می برد. میگفت آشنایی با مهندس به دردت میخوره.مجوز تله کابین و موافقت اصولی مجتمع تفریحی و تاییدیه وزارت راه برای احداث پمپ بنزین و البته باغداری گلابی و گیلاس و میوه های دیگه.
میگفت من اکثر پیچیدگی های کار اقتصادیم رو پای درختها وقت باغبونی حل میکنم. سرم که به درختها گرم میشه راه حل پیدا میکنم برای هم مانعی.
‏دختر پادشاه یونان عاشق شاپور ساسانی شد و پیشنهاد ازدواج داد ، شاپور در قبال این پیشنهاد خواستار باز کردن دروازه‌های شهر برای سربازان ساسانی کرد . شاهدخت موافقت کرد و به پدرش خیانت کرد ؛شاپور پس از تصرف شهر دخترک را گردن زد و گفت : کسی که به پدرش خیانت کرد چگونه به من رحم کند ؟!!
+تا تو باشی دیگه با پسرای خاورمیانه نپری
فوتبال؛ بیشترین سهم اعزام به خارج در سال 98
مهدی علی نژاد گفت : شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۸ که در واقع سال کسب سهمیه المپیک بود با نگاهی کیفی، با اعزام یازده و دویست نفر به مسابقات برون مرزی موافقت کرد.
ادامه مطلب
فلولهشرکت لوله و ماشین سازی ایران از موافقت هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 200 درصدی خبر داد."فلوله" اعلام کرد:هیات مدیره با پیشنهاد افزایش سرمایه از 50 به 150 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی یا سود انباشته و یا هر دو محل موافقت و مقرر شد گزارش مربوطه تهیه و به هیات مدیره جهت اقدامات بعدی ارائه شود .غفارس
شرکت پگاه فارس مجوز افزایش سرمایه 374 درصدی را گرفت. پگاه فارس سرمایه فعلی را از 24.4 به 115.9 میلیارد تومان می رساند. تامین مال
هفته گذشته بود که  هیات پذیرش بورس اوراق بهادار تهران ، با پذیرش شرکت فولاد سپید فراب کویر جهت عرضه اولیه موافقت کرد.
شرکت فولاد کویر، بزرگترین تولید کننده در انواع گرید محصولات نوردی ساختمانی و صنعتی در ایران بوده که پیش از این محصولات شرکت در بورس کالا درج و عرضه گردیده است. این شرکت و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر فعلا در صف انتظار ورود به بورس هستند،  تا قرعه به نام کدام یک از دو شرکت بیفتد؟
مجید نوروزی معاون ناشران و اعضا بورس اوراق به
ویزای تحصیلی کشور آلمان، در واقع اجازه اقامت از کشور آلمان برای دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه معتبر می باشد. با این نوع ویزا برای دانشجو نیازی به دریافت ویزای مجدد و یا تائید شهروندی برای تردد به کشور آلمان نخواهد بود.ویزایی که دانشجو از سفارت آلمان دریافت خواهد کرد ویزای نوع D بوده و داوطلب تا 3 ماه از شروع ویزا فرصت انجام کارهای مربوط به ثبت نام دانشگاه (یا کلاس زبان)، معرفی به اداره شهرداری، افتتاح حساب بانکی و دیگر کارهای لازم برای دریا
خوب باید بگم که از دیشب هی دستمو می برم پشت سرم تا گیره رو از سرم باز کنم! (مخصوصا موقع خواب) و بعد می بینم آشِ چی؟ کشکِ چی؟ موهامو کوتاه کردم گیره کجا بود :) 
شبیه این قضیه هنوز در مورد عینک برام پیش میاد 
تو خونه بابا مخالفت کرد با موهام داداش بزرگ گفت خوبه و بهتر از قبلته! داداش کوچیک هم تلفنی بهش گفتم گفت آره بهت میاد! در حالیکه همین داداش کوچیک قبلا هم‌رای بابا بود که دختر باید موهاش بلند باشه (دلم براش تنگ شده) 
دیروز استعلاجی بردم و دیگه نمی
 همه ما بارها و بارها در موقعیت هایی قرار گرفته ایم که گفتن کلمه "نه" برایمان سخت بوده است.برخلاف این که "نه" گفتن را ترجیح می دهیم "بله" می گوییم.
این موارد شامل درخواست هایی از شما برای انجام کاری می شود که علاوه بر این که وقت شما را می گیرد، سبب نادیده گرفتن برنامه از قبل تعیین شده شما شده و هم چنین موجب برقراری ارتباط با افرادی می شود که مایل به رفت و آمد با آن ها نیستید و در این هنگام شما تسلیم شده و موافقت می‌کنید.

ادامه مطلب
با صدور ابلاغیه ای ضمن موافقت با درخواست رییس جمهور برای آزادسازی سهام عدالت و با اشاره به نقش سهام عدالت در گسترش عدالت اجتماعی و توانمندسازی خانواده های کم درآمد، موارد سه گانه ای را به عنوان امور لازم الرعایه در این واگذاری ها مورد تأکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: دولت هر چه زودتر اقدامات مقتضی را به عمل آورد تا مردم سریعتر از منافع سهام خود بهره مند شوند.متن ابلاغیه:https://bit.ly/3aMVDAE

سرمربی سابق پرسپولیس با درخواست مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس مبنی بر مذاکره در خصوص مطالباتش و کشیده نشدن پرونده شکایت به فدراسیون بین‌المللی فوتبال موافقت کرد
برانکو در پاسخ درخواست معاونان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای مذاکره با پرسپولیس هیچ پیش شرطی ندارد و حاضر است با توافق در آینده‌ای نزدیک مشکلات را قبل از حضور در فیفا حل کند
جناب آقای …….
رییس محترم …….
موضوع : در خواست انتقالی
با سلام و احترام
بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب ……. به شماره کارمندی ……. تقاضای انتقال از واحد ……. به واحد……. در شهرستان……. را دارم.
لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید با تقاضای بنده موافقت فرموده و دستورات لازم را در این خصوص مبذول فرمایید.
با تشکر و سپاس
بنا به درخواست صاحب امتیاز نشریه دانشجویی آرامین، کانون قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و با موافقت کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران در جلسه روز هفتم خرداد ماه، نشریه دانشجویی آرامین از دو هفته نامه به ماهنامه تغییر پیدا کرد.
طیبه زن ۳۳ ساله افغان با اهدا اعضای بدن خود جان ۳ بیمار ایرانی را نجات داد وبه آنان حیات دورباره بخشید .به گزارش خبرگزاری امید به نقل از روزنامه همشهری ایران این زن که طیبه بخشی زاده نام داشته است. در اوایل برج اسد ۱۳۹۸ به شفاخانه ای در ولایت سمنان ایران منتقل می گردد. خانواده وی اظهار  داشته اند که وی از مدت ها پیش از بیماری تومور مغزی رنج می برده است. وی پس از انتقال به شفاخانه مورد عمل جراحی قرار میگیرد که در حین عمل به دلیل پیشرفت بیماری دچا
یکی از دوستای مجازیِ چند سالم که خیلی هم با هم صمیمی هستیم (چند سال پیش چادری بود و براش شبهه پیش اومد و ..) الان بهم گفت همجنسگراست و با یه دختر وارد رابطه شده و مادرشم تمام قد ازش حمایت کرده.
حقیقتش از تمایلاتش بهم گفته بود اما فکر نمی‌کردم انقدر جدی باشه و ..
نمی‌دونم باید چه واکنشی نشون بدم.. میترسم برخورد خوبم رو موافقت برداشت کنه..
 الف ـ مراسم ساده
 وقتی علی علیه السّلام ازحضرت زهراء سلام الله علیها خواستگاری کرد، و پیامبر صلی الله علیه و آله موافقت نمود،فرمود:
علی جان! از درهم ودینار چه داری؟
پاسخ داد: یک شتر و زره جنگی.
پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود:حیوان سواری لازم است، زره را بفروش.
ادامه مطلب
در اطلاعیه یکی از روابط عمومی ها نوشته شده بود"طی توافق به عمل آمده باشرکت ....همکاران می توانند از خدمات مجتمع ...با تخفیف استفاده کنند" ترکیب "طی توافق به عمل آمده .."هم  دور از زبان معیار است و هم به ساده نویسی آسیب زده است . پس باید به جای این عبارت پبچیده و نازیبا از جمله های مشابه و روان استفاده کنیم؛پس از توافق باشرکت ....در پی توافق با شرکت ...با موافقت شرکت...
منبع
https://t.me/qande_parsi/109
کگاز
شرکت شیشه و گاز از برنامه افزایش سرمایه 400 درصدی خبر
داد."کگاز" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 45 به 225 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از
محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و صرف تکمیل پروژه 2 و 3 می شود.
ادامه مطلب
فوری
✅ تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی قم تا پایان هفته
با موافقت استاندار، همه مدارس، دانشگاه‌ها، مهد کودک‌ها، مدارس حوزوی و مراکز آموزشی تا پایان هفته #تعطیل شد.
http://eitaa.com/joinchat/3298492416Cc8880c401c‌بزرگترین کانال قمی‌ها در ایتا

سهگمت
شرکت سیمان هگمتان از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 55
درصدی خبر داد."سهگمت" درصدد است به منظور بهبود سطح اعتباری، سرماهی فعلی
را از 50.2 به 78 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت در صورت
موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته اعمال خواهد شد.
ادامه مطلب
عضو شورای شهر آب پخش از آسفالت 10 کیلومتر جاده بین مزارع در آبپخش خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛مصطفی رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت:با پیگیری هایی که در سطح استان داشتیم،توانستیم موافقت مسئولان استان را برای آسفالت 10 کیلومتر جاده بین مزارع در آب پخش را کسب کنیم.

ادامه مطلب
خبر خوش برای دانشجو معلم ها
پرداخت عیدی به دانشجو معلم ها
◾️دکتر حاجی بابایی : دولت با پرداخت عیدی به دانشجو معلمان موافقت کرده و امسال پرداخت خواهد شد.
◽️دکتر حاجی بابایی در جمع دانشجو معلمان لرستان در پردیس علامه طباطبایی خرم آباد با اعلام این خبر ، افزودند که بحث کسری ۴۵ درصد هم در دستور کار است اما مرحله به مرحله باید پیش رفت.
الان عنوانو نوشتم و بعد 
یهو گفتم مشهد 
شیفتم رو نگاه کردم احتمالا اگه موافقت بشه فردا به جای عصر میشم صبح 
رفتم تو اتاق تا آماده شم یادم اومد اطراف حرم خیابونها بسته است 
 از رول دستمال کاغذی یه نوار بلند کندم
بعد یکی ته دلم گفت ولش کن پاییز 
کله ظهر بری مشهد چکار کنی 
میخوام برم زیارت بعد اگه بشه برم دکتر متخصص سنتی 
فایده داره؟ زیارتو میگم 
چقدر افسرده ام 
چقدر زیاد افسرده و دل مرده ام 
اگه گرما زده بشم چی؟ 
ولی امروز هوا حسابی خنکتره 
چی
امام چهارم ع فرمود شربفترین اعمال نزد  خدا عمل بسنت است اگر چه کم باشد 8 ابان بن تعلب گوید از امام باقر ع مساله پرسبده شد و حضرت پاسخ فرمود مرد سایل گفت چنین نگویبد فرمود وای بر تو تو هرگز فقیهی دبده ای فقیه حقیقی زاهد در دنیا مشتاق اخرت چنگ زننده بسنت پیغمبر ص است 9 رسولخدا ص فرمود هیچ گفتاری جز با کردار ارزش ندارد وهیچ گفتار و کردار جز بانیت ارزش ندارد وهیچ گفتار وکردار و نبتی جز با موافقت سنت ارزش ندارد
سلام من و راجرد واقعا دو زوج موفق هستیم من اکثر روز در خانه ام و راجرد به دلیل شغلی که دارد کل هفته سرش مشغول است. بارها از او خواستم به سفری برویم تا خستگی های کاری او از بین برود راجرد شوهر مهربانی برای من است و همیشه با درخواست های بی منطق من موافقت کرده بنا شد در تاریخ 14 مارس به جنگلی در کالیفرنیا برویم من و راجرد به دلیلی قراری که گذاشته بودیم میخواستیم 2 سال بعد از عروسیمون بچه دار شویم چون شغل راجرد اجازه نمیداد که به فکر بچه باشیم
ادامه م
سالی یک بارجنگ برای آزمایش تسلیحات درخاورمیانه نیازداریم.این حرف های مشاورسناتوربود.سناهم موافقت حداکثری رااعلام نموده بود.اوضاع خاورمیانه برای فکرهای غرب زده درینگه دنیامعنایی مهم داشت.سودحاصله ازآورگی انسانهایک طرف وسودحاصله ازغارت منابع به اسم خصوصی سازی یک طرف دیگرمعادله بود.عده زیادی غارت منابع راامری نابخردانه میدانستندوعده زیادی هم امری مهم جهت امرارمعیشت درینگه دنیامیدانستند.
دنیاهای ضدهم ازبعدفکری درحال مخلوط شدن وزیرور
شسینا
شرکت صنایع شیمیایی سینا از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 300 درصدی خبر داد."شسینا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 3 به 12.2 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل سود
انباشته و با هدف اصلاح ساختار مالی و ریسک ها و هزینه های مالی اعمال
خواهد شد.
اتکام
ادامه مطلب
با نامه ی تغییر خوابگاهم موافقت شد 
و کلا ساختمون خوابگاه تغییر میکنه و میرم ی خوابگاه بهتره 
خیلی احتمالش کم بود این خوابگاه بهم بدن ولی خوب ی بارم شانس در خونمون زد 
ولی. .. 
با عشق جدید میم هم خوابگاهی میشم
خدا؟ 
توام؟
من ب اندازه کافی اینو تو دانشکده میبینم اذیت میشم 
حالا دقیق باید بی افتم خوابگاه اون؟
نمیدونم واقعا حکمتت چیه؟ این که میخوای قوی تر شم ؟ بخدا ب اندازه کافی قوی شدم
این ک میخوای دق کنم همش؟
یا شایدم میخوای ی جور دیگ ورق برگرد
وسنا
سرمایه گذاری نیروگاهی ایران از برنامه افزایش سرمایه 42 درصدی خبر داد."وسنا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 244.1 به 345.8 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل
مطالبات سهامداران و آورده نقدی به منظور مشارکت در افزایش سرمایه شرکت
سرمایه پذیر اعمال خواهد شد.
یک پیرمرد و سه دخترش در یک روستای کوچک با هم زندگی می کردند، یک روز پیرمرد بیمار شد و مرگ به سراغش آمد، دختر بزرگ تر از مرگ درخواست کرد تا پدرش 2 سال دیگر هم زنده بماند و مرگ قبول کرد.
2 سال بعد مرگ دوباره به سراغ پیرمرد آمد و دختر وسطی از مرگ درخواست کرد تا اجازه دهد پدرش یکسال دیگر هم به زندگی خود ادامه دهد و مرگ هم موافقت کرد.
یک سال بعد مرگ بازگشت و دختر کوچک پیرمرد که شمعی روشن در دست داشت از مرگ خواست تا زمانیکه که این شمع می سوزد و آب می شود،
امروز روز دفاع پروپوزال پایاننامه ام بود. البته کمی دیر شده و باید
زودتر از این انجام می دادم. فکر می کردم سخت گیری و بگیر ببند زیادی داشته
باشه و کلی روی آن کار کرده بودم مخصوصا دیشب که شب دفاع بود تا دیروقت
روی آن کار کردم. خوشبختانه زیاد سخت نگرفتند و بجز ایرادات جزئی با
پروپوزال موافقت شد.
امیدوارم هرچه زودتر جمع آوری دیتاها تکمیل شود و به نگارش برسم. واقعا
این پایاننامه مزخرفترین و بیهوده ترین کار در کشور ما است. وقت و هزینه و
انرژی آدم
بانک ملتانگلیس برای پیشگیری از ادامه پرونده شکایت ۱.۶ میلیارد دلاری بانک ملت از
دولت این کشور به دلیل اعمال محدودیت های غیرقانونی، با پرداخت غرامت به
این بانک موافقت کرد.
پارس خودرو
پارس خودرو با ارائه صورت های مالی ۱۲ ماهه سال ۹۷ از تحقق ۵۲۲ ریال زیان برای هر سهم خبر داد.
پارسیان
بیمه پارسیان از برنامه افزایش سرمایه 67 درصدی خبر داد.
ادامه مطلب
تمام زندگی ام را با کسانی گذرانده ام که تحمل دیدن برتری من نسبت به خود را نداشتند، شاید به ظاهر چیزی نمی‌گفتند و موافقت می‌کردند؛ اما رفتار آن‌ها بیانگر چیز دیگری بود. هربار که در کاری موفق شدم، شنیدم: این که چیزی نیست، من هم این کار را انجام داده ام حتی بهتر، فلانی هم... حتی حالا که رشته تحصیلی ام تخصصی است، باز هم از هر فرصتی برای کم و کوچک نشان دادن من و کارهایم، استفاده می‌کنند. بازی حافظه و این بازیگر کیست و... هیچوقت مرا جذب نمی‌کند چون ه

تشان/ سرپرست تیم زردپوشان از به تعلیق درآمدن محرومیت آریا شجاعی خبر داد.
صاحب پورولیان در این مورد گفت: طی چند روز گذشته صحبت‌های مفصلی با طالب انجام دادم. درنهایت از ایشان سپاسگزارم که با درخواست من و تعدادی از پیشکسوتان زردپوشان موافقت کرد. در شرایط فعلی آریا شجاعی می‌تواند به تیم کمک کند و محرومیت او در هفته‌ ی گذشته اثرات مثبت و لازم را به همراه داشته و امیدوارم آریا با عملکرد مثبتش در بازیهای باقیمانده ما را روسفید کند.
لازم به ذکر ا

تشان/ سرپرست تیم زردپوشان از به تعلیق درآمدن محرومیت آریا شجاعی خبر داد.
صاحب پورولیان در این مورد گفت: طی چند روز گذشته صحبت‌های مفصلی با طالب انجام دادم. درنهایت از ایشان سپاسگزارم که با درخواست من و تعدادی از پیشکسوتان زردپوشان موافقت کرد. در شرایط فعلی آریا شجاعی می‌تواند به تیم کمک کند و محرومیت او در هفته‌ ی گذشته اثرات مثبت و لازم را به همراه داشته و امیدوارم آریا با عملکرد مثبتش در بازیهای باقیمانده ما را روسفید کند.
لازم به ذکر ا

امیر کرمانی، دانشیار دانشگاه برکلی

۱- اولین زشتی ما که در این دو هفته خودش را به طور کامل نمایان کرد، نظام مسئولیت‌ها و حقوق و وظایف ما بود. 

نظامی که در آن به گاه تصمیمات سخت افراد از نقش خود در اتخاذ آن تصمیم شانه خالی می‌کنند و با ادعای واگذاری تصمیمی به فلان وزیر و فلان فرد، و یا عدم موافقت (قلبی) شان با آن تصمیم، دامن خود را مبرا از هزینه‌ی اشتباهشان می‌دانند. قطعا تا روزی که معلوم نشود بالاخره در کشور چه
قابل نوجه دانشجویان درس فیزیک 1
بنا بر درخواست تعدادی از دانشجویان مبنی بر ایجاد لینک ارتباطی در سامانه های پیام رسان، اطلاع رسانی می شود که دانشجویان علاقمند به دسترسی از این طریق می توانند با ارسال یک پیام حاوی مشخصات فردی، شماره دانشجویی و گروه درسی به شماره 09928968061 موافقت خود را برای حضور در گروه های مجازی درس فیزیک 1 اعلام کنند.  
غسالم
شرکت سالمین از برنامه افزایش سرمایه سنگین 1400 درصدی خبر داد."غسالم" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 30 به 450 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از
محل تجدید ارزیابی دارایی ها و با 4 هدف اصلاح ساختار مالی، کارآمد سازی
دارایی ها ، کاهش ریسک مالی و بهبود نسبت مالکانه صورت خواهد گرفت.
ادامه مطلب
تمدید جواز تاسیس
در مقالات قبلی در خصوص جواز تاسیس، ضرورت اخذ آن و مزایایی که این مجوز برای دارنده ایجاب می کند مطالبی نوشته شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد تمدید جواز تاسیس صحبت کنیم. همان گونه که می دانید جواز تاسیس نوعی موافقت نامه اصولی است که برای مدت زمان یک سال معتبر می باشد. اما اگر بعد از گذشت یک سال هنوز مراحل احداث واحد صنعتی به سرانجام نرسیده باشد صاحبان سرمایه باید جواز تاسیس خود را تمدید نمایند. البته تمدید شدن آن منوط به
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری؛ فیلمنامه های"الماس" به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و کارگردانی و نویسندگی حجت قاسم زاده، "هزار دست" به تهیه کنندگی آزاده مدنی، کارگردانی مالک علی اجتماعی و نویسندگی یونس لطفی، "اویی که میشناسمش" به تمهید کنندگی، کارگردانی و نویسندگی رهبر قنبری و "ارم تبهکاران" به تهیه کنندگی مشترک فتح الله جعفری جوزانی و علی قائم مقامی، کارگردانی و نویسندگی مسعود جعفری جوزا
با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی این گزارش ، در این خبر ، حمیدرضا گودرزی ، وکیل نجفی ، افزود: “حکم دادگاه فقط اعلام شده است و ما به این حکم اعتراض می کنیم که این مخالف حکم دیوان عالی است.”به گزارش ایرنا ، محمدعلی نجفی ، سابق تهران ، همسر دوم خود ، میترا اوستاد را با شلیک دو گلوله به خانه خود در منطقه سعادت آباد تهران در تاریخ 27 شهریور سال گذشته به قتل رساند. شما موافقت می کنید که دلیل این درگیری خانواده است.سه پرونده دادگاه در بند 1 دادگاه
گودرزی درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش محمدعلی نجفی توضیحاتی داد.
حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به موضوع اعطای مرخصی به موکل خود اظهار کرد: چندین مرتبه تقاضای مرخصی برای موکل خود را از مقامات قضایی درخواست کردیم، اما هنوز جوابی به آن داده نشده است.

همبندی نجفی به کرونا مبتلا شد
وی ادامه داد: موکل بنده در کنار ۱۱ نفر دیگر در زندان حضور دارد که یکی از همبندی‌های او به بیماری کرونا مبت
همشهری آنلاین- بعد از اینکه نشانی شد عیسی آل کثیر در لیست خرید زمستانی پرسپولیس صبر دارد  دیروز محفل پرسپولیس درخواست رسمی خود را برای بوسیله خدمت ستاندن این بازیکن به صنعت نفت آبادان ارسال کرد. هر چند اسکوچیچ سرمربی نفت اعلام کرده بخاطر شقه جزئی از جمله دوم بوسیله این بازیکن نیاز دارد و محفل نباید با درخواست پرسپولیس موافقت کند ولی این بازیکن شب گذشته عکس صفحه شخصی خویشتن داخل اینستاگرام را تغییر داد و عکسی با پیراهن قرمز گذاشت تا از دلب
خیلی عجیبه در حد پیشنهاد بود و فکر نمی کردم بشه !
مدیر موافقت کرد یه ربع آخر یکشنبه هارو از معلم ها بگیره تا کتابخوانی داشته باشیم،کتاب سلام بر ابراهیم1 و 2
راوی هم قراره خودم باشم،برای پایه های7،8،9 دخترونه....
دارم فکر میکنم چه جوری بخونم جذاب تره و برای بچه ها دلنشین تره...آقا ابراهیم جونم خودت کمکم کن،همه رفیقا و بچه محلا و هم سنگریات میگن کارات اخلاص داشت،منم میخوام بچه ها بشناسنت با همین نیت پس کمکم کن خیلییییی کمکم کن
پ.ن:مخاطبان عزیزم،پیش
قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب هشتم مهر ماه 6831 کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی مطابق اصل هشتاد و پنجم ) 38 ( قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، پس از موافقت مجلس با اجرای آزمایشی آن به مدت پنج سال، 6831 به تایید شورای نگهبان رسید /7/ در جلسه علنی مورخ 63 31 جهت /7/ و در تاریخ 58 اجرا طی نامه ای از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ گردید
می توانید آیین نامه را از اینجا دانلود کنید
سوال:
زمینی به متراژ 1000متر مربع به ارتفاع دومتر دیوار کشی شده بدون آسیب به درختان و یا قطع آنها، آیا جزو تغییر کاربری میشود و امور اراضی یا جهاد کشاورزی میتواند نسبت به تخریب آن اقدام کند.
جواب:
فنس کشی و احداث دیوار و نرده اطراف اراضی مزروعی ممنوع بوده و سازمانهای جهاد کشاورزی و مدیریتهای تابعه مجاز به صدور مجوز در این رابطه نمی باشند لکن در مورد اراضی کشاورزی که سابقه خسارت از سوی حیوانات وحشی به محصولات در آنها وجود داشته باشد، کمیته ای م
228

«اَنَس» وقت ملاقات تنظیم می‌کرد؛ اتاق حضرت هم که خیلی وسیع نبود، وقتی این «طیر مشوی» از ملکوت رسید، اَنَس هم که دربان است و فاصله کم است، شنید که وجود مبارک پیغمبر(صلّی الله علیه و آله و سلّم) عرض کرد خدایا! اَحبِّ خلق را برسان که در این «طیر مشوی» شرکت کند.
اَنَس این را شنید، طولی نکشید که وجود مبارک حضرت امیر رسید؛ حضرت امیر هم وقت قبلی نگرفته بود، می‌خواست بیاید، اَنس موافقت نکرد، حضرت مقداری صبر کرد و دوری زد و دوباره آمد، باز اَنس م
یه پیشنهاد کوچیکحتما دیدید کسانی رو که مدام دنبال این هستند که چرا این زبان بهتره و باید کار بکنند و ...مهم هم نیست چه زبانی باشه اونها همیشه دنبال جواب این سوالند توی مدتی که من توی حوزه برنامه نویسی مشغولم سعی کردم با روش های مختلف جواب بدم بعضی وقتا باهاشون مخالفت می‌کردم و دلایل خودم برای بهتر بودن سی پلاس پلاس رو می‌گفتم.بعضی وقتا براشون توضیح می‌دادم که برای هر کاری توی هر حوزه‌ای که وارد می‌شید ممکنه یک زبان برتری داشته باشه با توجه

3- پیشنهاد موضوع پایان نامه دانشجو یان زیر بررسی و اتخاذ تصمیم شد.

*

دانشجو

رشته

راهنما

مشاور

نظر گروه

1

احمدرضا حبیبی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر حسن پوربافرانی

----------

تصویب شد

2

عباس نکویی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر سید مهدی نقوی

دکتر راضیه قاسمی

با اصلاح موضوع به "نقش ربات های دوستیابی در انحرافات جنسی و راه کارهای مقابله با آن" تصویب شد.

3

روح ا...توسلی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر راضیه قاسمی

دکتر محمد رضا شادمانفر

تصویب ش
دقیقا بعد شب یلدا چهارتا امتحان پایان ترم دارم در دو روز... به عبارتی هر روز دو امتحان و دقیقا روزای امتحانم هم پشت سر هم مدیرم با مرخصی زیاد موافقت نکرد و فقط یه چند روزی رو تونستم مرخصی بگیرم...حجم درس ها خیلی زیاده و اصلا نمیخوام به اینکه قبول میشم یا نه از الان فک کنم..تنها عاملی که باعث میشه برای روزای امتحان انگیزه بگیرم اینه که هادسونم  مث من دچار همین بدبختی هست و البته بدبختی اون بیشتره چون با اساتید رابطه خوبی نداره و حتما زهرشونو میری

3- پیشنهاد موضوع پایان نامه دانشجو یان زیر بررسی و اتخاذ تصمیم شد.

*

دانشجو

رشته

راهنما

مشاور

نظر گروه

1

احمدرضا حبیبی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر حسن پوربافرانی

----------

تصویب شد

2

عباس نکویی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر سید مهدی نقوی

دکتر راضیه قاسمی

با اصلاح موضوع به "نقش ربات های دوستیابی در انحرافات جنسی و راه کارهای مقابله با آن" تصویب شد.

3

روح ا...توسلی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر راضیه قاسمی

دکتر محمد رضا شادمانفر

تصویب شد

4

محم
مشارکت در برگزاری کارگاه شیعه شناسی(آموزش علمی مکتب شیعه) در دو گروه ویژه : کارکنان مجموعه ی بزرگ شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر کرج - استان البرز در حالت ضمن خدمت - عموم شهروندان علاقمند با تاییدیه و نظارت اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز و موافقت اصولی شهردار کلانشهر کرج در سال 1398
در پاسخ به اینکه آیا موسیقی بر سایر حوزه های دانشگاهی تأثیر می گذارد ، هر دو معلم موافقت کردند که موسیقی با سایر حوزه های برنامه درسی مرتبط است. با این حال ، معلم موسیقی چندین راه مشخص برای چگونگی ادغام موسیقی در کلیه بخش های برنامه درسی ارائه داد. به عنوان مثال ، وی خاطرنشان کرد که چگونه آموزش موسیقی می تواند با گفتگو درباره آهنگسازان و دوره زمانی که در آن زندگی می کنند ، در تاریخ گنجانیده شود. چگونه می توان آن را با شمارش و ضرب و شتم ریتم ، ان
دکتر روحانی در کوران مشکلات اقتصادی مردم کشورمون(که نیاز به کلید تدبیر داره) گفتند که:
“با شنود نمی‌شود مردم را محاکمه کرد…؛ امام خمینی دو قاضی عالی‌رتبه را به خاطر توجه به شنود عزل کرد.”

دقّت کنین
اینکه در این وضعِ لَنگیِ تاریخیِ چرخِ اقتصادِ ایران، آیا طرح چنین مسائلی
باهدف پرت کردن حواس مردم به سمت مسائل حاشیه ای هست یا خیر، بماند…؛
فعلاً با این تاکتیک آشنا کاری نداریم؛
امّا
ماجرای شنود که آقای روحانی روی اون کلید کرده و ازش صحبت می
ثفارس
شرکت عمران و توسعه فارس که درخواست افزایش سرمایه 100 درصدی داده
بود،توانست موافقت سازمان بورس را برای 80 درصد اخذ کند."ثفارس" سرمایه فعلی را از 100 به 180 میلیارد تومان می
رساند.افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی
اعمال می شود تا قادر به تامین مالی بخشی از پروژه های آسمان صدرا فاز 4 و
نیکان شود.
آپ
شرکت آسان پرداخت پرشین با گذشت ۴ ماه از سال جاری ۱.۶ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درص
آقای پزشکیان نماینده مجلس در برنامه تلویزیونی گفتند که حضرت آقا با جابجایی رئیس ستادمبارزه با کرونا  از وزیر بهداشت نمکی به رئیس جمهور ،موافقت کردند .
از طرفی 101 نماینده مجلس نیز از رئیس جمهور خواستند که ریاست ستاد مبارزه با کرونا را خود بر عهده بگیرد.
پس چی شد؟!!
در میان علما و فقهای قم، هستند روحانیونی که به صراحت، حکم به تعطیلی عقل می­دهند و از آن پروایی ندارند. پشت پا به فلسفه و عرفان و هر برساخته­ ی بشری می­زنند، روی خوشی به علم و دانشِ جدید نشان نمی­دهند و مؤمنان را از در افتادن به آن بر حذر می­دارند. آیت الله موسوی دهسرخی از این قبیل بود. با هیچ دستاورد جدیدی موافقت نداشت. در ذکر احوالات خود گفته بود که فردی از او در خواست کرده تا به خانه ­اش برود. دهسرخی پاسخ می­گوید: "نمی­ آیم، چون رادیو و تلوزیون
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کارمندان یک شبکه تلویزیونی در برزیلدر جریان پخش زنده اخبار تو ظهر صحنه مبتلا آب بازی بودند. هنگامی که صندوق برزیلی مبتلا اجرای اخبار ورزشی بود درون تعاقب عریضی موافقت عجیبی رخساره داد و بینندگان را شوکه کرد. دو نفر از کارکنان عاری اینکه بیدار پخش زنده شوند در دنبال صحنه مشغول  آب ورزش بودند و تصاویر آن ها درون حال پخش بود. جالب اینجاست که هیچکس از عوامل پشت صحنه وارد آستان این دو
قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب هشتم مهر ماه 6831 کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی مطابق اصل هشتاد و پنجم ) 38 ( قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، پس از موافقت مجلس با اجرای آزمایشی آن به مدت پنج سال، 6831 به تایید شورای نگهبان رسید /7/ در جلسه علنی مورخ 63 31 جهت /7/ و در تاریخ 58 اجرا طی نامه ای از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ گردید
می توانید آیین نامه را از اینجا دانلود کنید
محمد نفریه ( معاون سازمان بهزیستی ) : در مرحله اول سهمیه سوخت از طرف وزارت نفت، به تمامی معلولان و جانبازانی که پلاک ویژه دارند بنزین اختصاص می‌یابد
هنوز زمان اختصاص سهمیه سوخت به معلولان به صورت قطعی مشخص نشده است
در حال حاضر موافقت‌های اولیه آن اعلام شده است و باید وزارت نفت میزان سهمیه این قشر را اعلام کند
30 هزار پلاک ویژه معلولان در کشور وجود دارد و سهمیه سوخت به کارت سوخت این افراد واریز می‌شود/ باشگاه خبرنگاران
پنج شنبه ، ۲۸ آذر ۹۸@IrNews
اجاره ماشین در کیش، یک قرارداد رسمی بین شرکت رنت کار در کیش و یک اجاره کننده است که طی آن فرد اجاره کننده مدت مشخصی یک ماشین را از شرکت اجاره میکند و پس از پایان مدت اجاره ماشین به شرکت بازگردانده میشود. فرایند اجاره ماشین در دیگر شهر های ایران هم وجود دارد اما در کیش به علت اینکه منطقه آزاد است و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است(البته ماشین های آمریکایی از سال ۲۰۱۶ و ورود تمامی خودرو ها از سال ۲۰۱۸ ممنوع شد) و همچنین هزینه تاک
یکی از انواع ثبت برند، ثبت بین المللی است. کشورهایی که به عضویت کنوانسیون پاریس درآمده اند، از مزایایی جهت ثبت برند خود بهره مند می گردند. همان طور که در مقالات پیش نیز اشاره شد، برای ثبت بین المللی برند ، باید ابتدا برند را در کشور خود به ثبت برسانید. سپس می توانید از طریق دفاتر مالکیت صنعتی کشورهای عضو مادرید، درخواست ثبت بین المللی نمایید.
امتیاز استفاده از این سیستم این است که شما می توانید به راحتی یک اظهارنامه بین المللی به سازمان جهان
دانلود فیلم El 1953 با کیفیت 720p

ژانر فیلم : درام | عاشقانه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Luis Buñuel
نویسنده : Luis Buñuel
بازیگران : Arturo De Córdova, Aurora Walker, Carlos Martínez Baena, Delia Garcés
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : فرانسیسکو ثروتمند است ، نسبت به اصول سختگیرانه و هنوز لیسانس است. پس از ملاقات با گلوریا به طور تصادفی ، او به طور ناگهانی قصد دارد همسرش شود و او را محاکمه کند تا اینکه او موافقت کند که با او ازدواج کند. فرانسیس
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
سه شنبه 29 اکتبر 2019
سهام آسیا با خوشبینی های جدید درمورد توافق تجاری، تقویت می شود.
اتحادیه اروپا دیروز رسما با تمدید سه ماهه برکسیت موافقت کرد.
امروز نمایندگان مجلس انگلیس برای تصویب یک لایحه دیگر برای انتخابات سراسری رأی خواهند داد.
سهام آسیا همراه با معامله سهام Nikkei ژاپن در بالاترین سطح در سال جاری شبانه ترکیب شد . سهام S&P500 با توجه به خوشبینی ها در موضوع توافق تجاری آمریکا/چین، به سقف جدید رسید. به گفته ترام
بیمه کوثر
بیمه کوثر که درخواست افزایش سرمایه 60 درصدی داده بود،
توانست موافقت سازمان بورس را برای افزایش سرمایه 41 درصدی بدست آورد تا
سرمایه فعلی را از 250 به 352.7 میلیارد تومان برساند. 25 درصد تامین مالی
"کوثر" معادل 63.6 میلیارد تومان از محل سود انباشته و 16 درصد دیگر معادل
39.1 میلیارد تومان از محل سایر اندوخته ها اعمال می شود تا صرف اصلاح
ساختار مالی شود.
ادامه مطلب
   نمونه سوالات "حقوق" در آزمون استخدامی ارگانهای سراسر کشور همراه با جواب جهت استفاده مخاطبان و متقاضیان گرامی          

مجمع تشخیص مصلحت نظام، چه تعامل حقوقی با رهبری دارد.
*1(تصویب کننده سیاستهای کلی نظام و ارایه آنها به رهبری جهت امضاء و تائید انتشار
2(نهاد شبه قانونگذراری و مکمل وظایف ولی فقیه
3(نهاد اجرایی جهت تصمیمات سیاسی رهبری نظام
4(نهاد مشورتی جهت تصمیمات کلی رهبری نظام
             حقوق اساسی ،انتظام بخش کدام روابط است
از افتخارات بی مایه دراویش فرقه نعمت الهیه این است که قطب  پیشین فرقه، نور علی تابنده جز جامعه وکلا و حقوقدانان کشور است. نورعلی تابنده بعد از بازنشستگی از سیستم قضایی دوره پهلوی ، به درخواست وی برای صدور پروانه وکالت موافقت می شود و فعالیت حقوقی خود را اینگونه ادامه می دهد. 
ادامه مطلب
۲۷۳۴ - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: "شاه و شهبانو و کل خاندان سلطنتی برای برگزاری جشن تولد شهبانو یک هفته مهمانم در بیرجند بودند. در پایان شاه به تهران بازگشت. از شهبانو خواستم بیشتر بمانند. فرمودند «پس خودت تلفن به تهران بکن و از شاهنشاه اجازه بگیر». خوشبختانه شاهنشاه اجازه مرحمت فرمودند. البته می‌دانستم که برنامه گردش دارند و اگر این اجازه را بخواهم، خیلی با میل موافقت خواهند فرمود"منبع: خاطرات علم، جلد۶، ص۲۹
عرضه اولیه"بجهرم"
چهارشنبه ۳ مهر، یک میلیارد و 200 میلیون سهم شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم با محدوده قیمتی هرسهم 190
تا 199 تومان و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 2400 سهم از طریق کارگزاری بانک
سپه واگذار می شود.
بیمه کوثر
شرکت بیمه کوثر از برنامه افزایش سرمایه 60 درصدی از دو محل خبر داد."کوثر" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 250 به 400 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در بازار دوم فرابورس درصورت
موافقت سازمان بورس از دو محل سود انباشته و اندوخ
پتروشیمی
قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با افزایش ۲۶۸ ریالی به دلار ۱۱۶۰۴۱ ریالی اعلام شد.
افزایش سرمایه شرکت ملی نفت

هیات وزیران با پیشنهاد وزارت نفت مبنی بر افزایش سرمایه شرکت ملی نفت از
محل اندوخته سرمایه ای تا سقف مبلغ ۱۲۸.۴ هزار میلیارد تومان موافقت کرد.کارت‌های هوشمند سوخت
از اواخر مرداد عرضه سوخت در جایگاه‌ها تنها با ارائه کارت‌های هوشمند سوخت مالکان خودرو امکان پذیر است.

ادامه مطلب
هیات وزیران با تبدیل دهستان سیریز به شهر موافقت کرد

به گزارش ندای زرند ، حبیب‌الله خنجری شامگاه سه شنبه در نشست تعیین اعضای شورای شهر سیریز افزود: توسعه و آبادانی هر منطقه در سایه تعامل و همکاری مردم و مسئولان آن منطقه است.وی ضمن تشکر از پیگیری های انجام شده توسط استاندار کرمان و نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری جهت راه اندازی شهرداری سیرجان شد و گفت: امیدواریم بتوانیم با ادامه همکاری اعضای شوراهای این 6 روس
به استناد سایت حقوق تجاری دینا سهام عدالت از زمان دولت نهم برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه و خصوصی سازی ایجاد به بعضی از اقشار جامعه تعلق گرفت . امروزه عده زیادی از کسانی که در ایران زندگی می کنند مشمول این سهام هستند . با موافقت رهبری امکان آزاد سازی سهام عدالت 99 برای مشمولان از طریق سامانه سهام عدالت فراهم شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سهام عدالت چیست می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1990/سهام-عدالت-چیست.
چه کسی می تواند ماشین را رانندگی کند. شما با صحبت می کنید که شما یک راننده ماهر و ماهر هستید و یک راننده توانا و واقعاً مجاز در تمام مدت کرایه شما باقی خواهد ماند. شما موافقت می کنید که ما این گزینه را تأیید می کنیم که تأیید مجوز شما به طور مشروع داده شده است و با شرایط مطلوب (به حالت تعلیق ، رد یا در هر صورت در هر ظرفیتی محدود نشده است) به عنوان مرجع مرجع برای هر اجاره است. و این که ممکن است ما با احتیاط کامل اگر اجاز شما با شرایط مطلوبی نباشد به ش
گاهی اوقات هنگامی که در ازدواج ناباروری وجود دارد ، زوجین تصمیم می گیرند که به دنبال فرزندان ، از خدمات یک رحم اجاره ای و جایگزین استفاده کنند. جانشین زنی است که موافقت می کند با جنین تولید شده توسط لقاح آزمایشگاهی (IVF) کاشته شود و پس از اتمام حاملگی و تولد ، نوزاد تازه متولد شده را به زوج تحویل دهد. در سالهای اخیر ، جراحی حاملگی به یک صنعت چند میلیون دلاری تبدیل شده است ، مشتری های گسترده ای را اعم از زوج های متاهل گرفته تا زنان مجرد ، زوج های ه
چند سال پیش همکاری داشتم که از شرایط کاری اش ناراضی بود.

وقتی بعد از مدتها تلاش و پیگیری، توانست رضایت مدیران را جلب کند و با انتقالش به بخش دیگری از سازمان موافقت شد، انتظار داشتیم آنچه را در اختیار دارد به دیگران منتقل کند تا  بعد از رفتنش کارهای آن واحد سازمان معطل نماند.

ادامه مطلب
امروز من یه مامان خیلی خوشبختم
اولین روز دانشگاه آقا پسر هستش
برین کنار مامان آقای مهندس وارد میشود
تو مهندس قلب و روح منی پسرم
برات دنیا دنیا آرزوی موفقیت، شادی و سلامتی دارم
علوم و مهندسی صنایع غذایی رو انتخاب کرد و از مدیریت صنعتی دانشگاه تهران و زبان فرهنگیان تهران چشم پوشی کرد
بخاطر اینکه خلاقیت رو درونش از بین نبرم و به استقلال فکری و تصمیمش احترام بگذارم با تبیین تمام موارد پیرامون بازار کار و موقعیت رشته در داخل و خارج از کشور و همی
سلام.ظواهر امر می‌گه توی جامعه‌شناسی دیدگاهی وجود داره که می‌گه: ما سر گذاره‌ای که ارائه شده بحث نمی‌کنیم. ما برای متوجه شدن هر گزاره‌ای به سراغ روندی که اون گزاره رو ساخته می‌ریم. و سعی می کنیم اون روند رو مشاهده کنیم و خودمون مشاهده‌ش کنیم و ازش حرف بزنیم. تکرار مشاهده‌ای هم که کسی قبلن اون رو مشاهده کرده اون رو به تجربه‌ی زیسته‌مون اضافه می‌کنه و همین باعث می‌شه ما درک کنیم که این دیدگاه چی می‌خواد به ما بگه و طبق این درک مشاهده‌گر
استاندار
اصفهان گفت: استعفای فرماندار شاهین‌شهر و میمه مورد موافقت قرار گرفت و طی
روزهای آتی فرماندار جدید این شهرستان معرفی خواهد شد.

عباس رضایی ظهر امروز ۱۵
اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در حاشیه  افتتاح، کلنگ زنی و بهره‌برداری از ۱۸  پروژه
عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه
خبری صدای جویا
با تبریک فرا رسیدن حلول ما
از حق نگذریم محل کارم نقاط مثبتی هم داره، مثلا مدیر دفترمان... امروز یه آقای مسن که حالت جسمانی مساعدی هم نداشت از رشت برای جلسه دادگاهش آمده بود، بعد از جلسه هم تقاضای تجدید نظرش را برای ثبت پیش من آورد، هزینه دادرسی را بخاطر تحت پوشش بهزیستی بودن معاف بود، هزینه دفتر را وقتی گفتم، گفت من توی راه همه پولهایم را خرج کردم، چیزی ندارم، ثبت کنید برم رشت از آنجا بفرستم، وقتی به مدیر گفتم بلافاصله موافقت کرد هزینه دفتر را صفر کنم، فقط هزینه پیامک
ماجرا از آنجای شروع می شود که غالبا در ایران مردم غریبه هستن! انقلابی به واسطه مردم در سال ۵۷ رقم خورد در دوران ۴۰ سالگی خود در نقطه ای قرار دارد که مسئولان با مردم غربیه هستن و آن ها را از خود نمی دانند، (البته نه همشون).دیروز یعنی ۱۶ خرداد ۹۸ خبر استعفای وزیر آموزش و پرورش آقای سیدمحمد بطحایی توسط بعضی رسانه های غیر رسمی منتشر شد، بعد خبرگزاری های رسمی اونو تکذیب کردن، یکی گفت رییس جمهور موافقت نمی کنه، یک منبع آگاه در دولت از تقدیم استعفا به
چند سال پیش همکاری داشتم که از شرایط کاری اش ناراضی بود.

وقتی بعد از مدتها تلاش و پیگیری، توانست رضایت مدیران را جلب کند و با انتقالش به بخش دیگری از سازمان موافقت شد، انتظار داشتیم آنچه را در اختیار دارد به دیگران منتقل کند تا  بعد از رفتنش کارهای آن واحد سازمان معطل نماند.

ادامه مطلب
اشتغال زایی نیرومند و نزدیک شدن آمریکا به توافق تجاری جدید با چین با استقبال گسترده معامله گران وال استریت مواجه شد.

به
گزارش ایسنا به نقل از اسوشیند پرس، شاخص های بورسی در آخرین روز از
معاملات هفتگی تحت تاثیر اخبار مربوط به اقتصاد آمریکا قرار گرفتند: با
وجود اعتصابات گسترده در جنرال موتورز، اشتغال‌زایی خوبی در بازار کار
آمریکا صورت گرفت و از طرف دیگر چین و آمریکا نیز به رسیدن به توافق تجاری
نزدیک تر ش
استیو جابز و دوستش داشتن به سمت یه کنفرانسی میرفتن که برای اولین بار کامپیوتر خونگی رو معرفی کنن. دوستش گفت باید برند داشته باشیم. استیو جابز گفت سیب! رفیقش تعجب کرد. ولی استیو عقیده داشت که باید یه برند اونقدر ساده و دم دستی باشه که مردم خیلی سریع تو حافظه‌شون بمونه...
حالا منم دنبال برند میگردم! :دی
اولین بار وقتی میخواستیم به یکی از دوستاش کادو بدیم، پشت کادوعه نوشتیم "از طرف حمیدرضا و عیال"! و این دیگه شد عبارت ثابت ما روی هر کادویی که به هر
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مازیار حسینی امروز در نامه ای به مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها، اصلاحیۀ شیوه‌نامۀ تبصرۀ ۲ مادۀ ۲۴ آیین‌نامۀ اجرایی مادۀ ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان را ابلاغ کرد.
در این نامه خطاب به مدیران کل محترم راه و شهرسازی استان‌ها، با اشاره به موافقت وزیر راه و شهرسازی تصریح شده است: از تاریخ این ابلاغ، ارجاع کار معرفی مهندسان ناظر به شهرداری‌ها و سایر مراجع صدور پروانه و کنترل ساختما
۱. اواسط تابستون یک آقایی از مسئولین این‌جا بهم پیام داد که اگه وقت دارم کاری براش انجام بدم و این‌که همکاری‌مو باهاشون قطع نکنم و دوست داره بازم من رو ببینه و فلان. من هم تشکر کردم. بعد گفت این‌که دوست داره بازم من رو ببینه یه چیز شخصیه و اگه امکانش هست بازم مثل قبل بریم بیرون، من هم به خیال این‌که منظورش با بقیه بچه‌های اون‌جاست (چون هیچ‌وقت دوتایی نرفته‌بودیم بیرون) قبول کردم، ولی بعد طوری حرف زد که انگار منظورش دوتایی بوده و پیشنهاد d
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_دوم
.
چندین مغازه رفتیم اما به جای اینکه من نپسندم اون نمی پسنید
- می گم چه فرقی داره
من می خوام فقط باهاش نماز بخونم
تازه حواس محمد سرجاش اومد
عذر خواهی کرداما فقط این عذر خواهی تا دم در مغازه ی بعدی دووم داشت
تو مغازه ی آخر یکی رو انتخاب کرد
سلیقه اش عالی بود منم موافقت کردم
موقع خرید خودش حساب کرد بعد هم رفتیم کارگاه خیاطی و اندازه ام رو واسه چادر گرفتند
یه ساعت بیشتر طول کشید
تو اون فرصت محمد در مورد مسایل دینی صحبت
"رود هود"، کاردار سفارت آمریکا درون بغداد با بازدید از مقر پلیس فدرال عراقو درون اقدامی بی سابقه از این نیروها بخاطر ماجرا اخیر شعار فراغت دادن نیروهای پلیس فدرال در یک بمباران هوایی عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا بوسیله نقل از روسیا الیوم، در همین راستا، پلیس فدرال عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هود بخاطر عذرخواهی از طرف شانس آمریکا به خاطر حمله "اشتباهی" جنگنده های موافقت بین المللی بوسیله تیپ ۱۱ پلیس فدرال درون ۲۴ آوریل بوسیله مقر ای
به استناد سایت حقوق تجاری دینا با موافقت رهبری امکان آزاد سازی سهام عدالت مشمولان این سهام فراهم شده است . با فراهم شدن امکان آزاد سازی سهام عدالت دو روش مستقیم و غیر مستقیم پیش روی سهامداران قرار گرفته است . در روش غیر مستقیم سهامداران بعد از آزادسازی سهام عدالت خود ، امکان نقل و انتقال این سهام را در بورس پیدا می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای آزاد سازی سهام عدالت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1993
امروز ۲۳ فروردین جلسه شورای عالی بورس ساعت ۴ بعد ازظهر در محل سازمان بورس برگزار شد. در این جلسه با توجه به استعفای دکتر شاپور محمدی از ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار که مدتی پیش مطرح شده بود، نهایتا با جانشینی دکتر حسن قالیباف اصل با اکثریت آرا به عنوان سکاندار جدید این سازمان موافقت شد.
های وب
شرکت داده گستر عصر نوین از برنامه افزایش سرمایه 30 درصدی از محل
سود انباشته خبر داد ."های وب" درصدد است در صورت موافقت سازمان بورس سرمایه فعلی
را از 400 به 520 میلیارد تومان برساند.وبرق
سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق زنجان و قزوین از پیشنهاد هیات
مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 200 درصدی از دو محل خبر داد."وبرق" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 6.7 به 20.1 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورس از دو محل
آورده نقدی سهامد
بعد از آن که جواب مثبت رو به مادرم دادم ، کمی به فکر فرو رفتم ، اینکه آیا این سفر قسمتم می شود یا نه؟ آقا دعوتم کرده یا نه؟ مرخصی ام چه می شود؟ نکند موافقت نشود ، انگار خودش به سراغم آمده بود و برایم سنگ اندازی میکرد ، انتظار دیگری از او نیست ، کارش همین است شیطان را میگویم!
ادامه مطلب
خلاصه رزومه:
آریا دکور با دارا بودن گرید B قادر به ارائه بهترین خدمات به شکل زیر می باشد:
ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه به صورت پکیج کامل
مدیریت پروژه از ابتدای طراحی تا زمان تحویل به مشتری
مطالعه و تحقیق،آمایش و پشتیبانی ساخت و تجهیز غرفه، ساخت استندهای نمایش کالا و چیدمان و غرفه آرایی
بهره گیری از اکیپ های اجرایی مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی
گارانتی اجرای غرفه طبق طرح موافقت شده و تحویل آن در زمان مقرر
تجهیز غرفه شامل:
معاملهٔ قرن (در عربی: صفقة القرن، عبری: עסקת המאה و در انگلیسی: Deal of the Century) اصطلاحی سیاسی است و به طرحی گفته می‌شود که از سوی دولت ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در راستای روند صلح بین دولت فلسطین و دولت اسرائیل، که اسرائیل، در ازای دریافت امتیازهایی فراتر از تعهدات قبلی سازمان آزادی‌بخش فلسطین و قطعنامه‌های شورای امنیت، و الحاق بخش‌هایی از مناطق اشغال‌شده به خاک خود، با تشکیل دولت مستقل فلسطینی موافقت می‌کند.(ویکی پدیا)
این معامله به سود کیس
ساعت نه تونستم برم افطار بخورم 
همکارم ساعت یازده اومده میگه میای جای من من برم افطار؟ خشکم زد! گفت فقط یه استکان چای تونستم بخورم :| 
سر میز شام دوستمو دیدم 
با هم حرف زدیم 
میگه اگه میخوای طول بکشه و بعد بگی نه... نمیخوام داداشم ضربه بخوره 
میگم خوب چیکار کنم؟ ما هیچکدوممون نباید اشتباه کنیم دوباره 
گفتم باید این فرصتو بدی 
گفتم قرار نیست هر خواستگاری ای میشه دلبستگی و وابستگی ایجاد شه (یکی اینا رو به خودم بگه:/ ) 
گفت داداشم دقیقا همون موقع ک
ساعت ۵:۳۰ بلند شد.
سیزده ثانیه طول کشیده بود که زنگ تبلت، که آهنگ خیلی بردی بود بیدارش کند.
عجیب بود.
آهنگ بردی معمولا ده ثانیه ای بیدار می کرد.
کتری را روشن کرد.
ادامه داستان با پس زمینه تق تق آرام کتریست.
نمازش را به زور خواند.
خودش را توی پتو، روی مبل گلوله کرد و به صدای ملایم کتری گوش داد.
تق تق تق ترق ترق ترررق.
چایی ریخت. مثل همیشه نان و پنیر خورد. به غرغرهای خواهر دوقلوی رو مخش گوش داد که از نان و پنیر خسته شده بود.
ساعت ۶:۰۰ بود.
لباس مدرسه اش ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها